Turizm Taşımacılık

6000+ Containers in 20 Ports
Sardur Turizm > Hizmetlerimiz > Turizm Taşımacılık

Turizm Taşımacılık - Özel Tur - Etkinlikler

Sardur Turizm olarak, sizin için en iyisini planlamak ve hayal ettiğiniz etkinlikleri gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Bizimle iletişime geçin ve özel günlerinizde size özel tasarlanmış etkinliklerle dolu bir deneyim yaşayın. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla size unutulmaz anılar armağan etmek için sabırsızlanıyoruz.

Sardur Turizm, olarak 2019 yılından bu yana İstanbul ve birçok ilde yolcu taşıma, şehir turları, otel konaklama gibi çok çeşitli turizm hizmetleri sunmaktayız.  Portföyümüzü yıldan yıla geliştirerek kalite, güven ve memnuniyet ile hizmet vermeyi misyon edindik.

Bizimle Tanışın

Profesyonel ve Deneyimli Sürücüler

Geniş Araç Filosu

Sorunsuz Rezervasyon Sistemi

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Esneklik ve Kişiselleştirme

Broşür

Broşürümüzü görüntüleyin. Bu yılki hizmetlerimiz ve firmamız hakkında çok ayrıntılı bilgi sağlıyoruz.

Broşür Görüntüle

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız. Ya da hemen bizi arayın

info@sardurturizm.com+90 212 809 01 30

Bize Yazın

Sizinle tanışmak istiyoruz.

Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Her etkinlik kendine özgüdür ve sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için esnek ve özel düzenlemeler yapıyoruz.

Genel
Güvenlik
Yönetim

Özel etkinliklerinizde (düğün, nişan, doğum günü, iş toplantısı vb.) sizlere eşlik edecek bir turizm firması olarak, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Özel etkinliklerinizde, unutulmaz anılar biriktirmeniz için bizimle yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, size kaliteli bir hizmet sunmak için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve özel etkinliklerinize şıklık ve konfor katalım. Etkinliklerinize özel transfer hizmetimizle güvenle yanınızdayız!

Güvenli ve Rahat Ulaşım

Özel etkinliklerinizde, sizlere güvenli ve rahat bir ulaşım deneyimi sağlamak amacıyla lüks araç filomuzla hizmet veriyoruz. Uzman sürücülerimiz sayesinde trafik stresinden uzaklaşıp, etkinliğinizin tadını çıkarabilir ve sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

  • Profesyonel Eğitimli Personel
  • 7/24 Tam Hizmet Taşımacılığı
  • Donanımlı ve Lüks Filo

Özel bir etkinlik düzenlerken siz ve aileniz veya arkadaşlarınız iyi vakit geçirmek isteyebilir ve araba kullanmaktan endişe etmeyebilirsiniz.

Çok deneyimli şoförlerimiz, bulunduğunuz her şehirde size rehberlik edecek. Noktadan noktaya / günübirlik geziler / uzun mesafe, planınız nasılsa ona göre çalışıyoruz.

  • Yapay Zeka KullanıyoruzMüşterilerimizin bize güvenmesinin nedeni budur; Turizm ve taşımacılık sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
  • Deneyimli PersonelMüşterilerimizin bize güvenmesinin nedeni budur; turizm ve taşımacılık sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.
  • 7/24 HizmetMüşterilerimizin bize güvenmesinin nedeni budur; turizm ve taşımacılık sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Harika iş ortağınız olabilir ve güvenli bir şekilde ulaşımınıza yardımcı olabiliriz.