Öğrenci Taşımacılık

Çocuklarınız emanetimizdir.
Sardur Turizm > Öğrenci Taşımacılık

“Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza; Güveni ve Rahatı Yaşatmayı İlke Edindik”

Okul taşımacılığı hizmetlerimizde, değerli çocuklarımızın okullarından evlerine güvenli, rahat ve zamanında yapabilmesini sunmaktayız. Bu hizmet, yeni araçlarla ve Belediye Servis Hizmet Yönetmeliğine uygun olarak verilmekte, velilerimizin istekleri en kısa sürede yerine getirilmektedir.

Öğrenci Servisi

Sunduğumuz Hizmetlerin, Kalite Standartlarını ve Performansını Sürekli Yükseltirken, Maliyetlerini Düşürmek Birinci Hedefimizdir. Bunu Gerçekleştirirken, İnsanı Değerlere, Çevre ve Hukuk Kurallarına Saygılı Olmak, Müşterilerimizin Uzun Vadeli Memnuniyetininde Teminatıdır.

Sardur Turizm Tecrübesiyle Tebliğe Uygun Araçlar, Tecrübeli Sürücüler, Uygun Fiyatlarımızla Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Etmek için Yola Çıktık…

Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren anne ve babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır. Çünkü biliyoruz ki, mutlu bir başlangıç verimli bir günün temelidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile öğrencilerimizi geleceğe taşıyoruz.

Çocuklarınızın güne güvenli ve mutlu bir şekilde başlamasını sağlamak için geliştirdiğimiz taşıma modelimiz sayesinde, çocuğunuzu konfor ve güvenle okula göndermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Piyasada kabul görmüş en yeni araçlar ile hizmetinize sunulan bu sistem;

  • Yolun kapanması.

  • Kazı çalışması.

  • Girilemeyen ve dönüşü olmayan sokak.

  • Yolun park alanı olarak kullanılması.

  • Olağanüstü haller gibi durumlar dışında geçerlidir.

Modelimiz içerisinde yer alan veli SMS bilgilendirme sistemi ile servis aracınız evinize ulaşmadan 3 dakika öncesinde sizlere SMS yoluyla haber veririz. Böylece geç kalma gibi bir durum yaşanmasının önüne geçmiş oluruz. Eğer servisiniz belirtilen saatten erken olarak evinize ulaştıysa saatin dolması beklenir, saat dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda servis rehberimiz alış noktasına giderek öğrencinin gelip gelmeme durumunu kontrol eder. Öğrencinin gelmemesi durumunda 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder.

Güvenlik:

Çocuğunuzu sizden veya bakıcısından teslim aldıktan sonra, sorumluluğumuz olan, okuluna en güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak için iş sağlığı ve güvenliği normlarıyla taşıma ilkeleri izlenir. Çocuğunuz eğitimli ve tecrübeli rehber personel yardımı ile servisine bindikten sonra yine servis rehberimiz tarafından 3 ve 4 nokta emniyet kemerleri bağlanmasıdır. Servisimiz ancak bu şekilde yolculuğuna devam eder. Böylece olası kazalara karşı önlem almış oluruz. Aynı zamanda GPS takip sistemi / veli takibi ile sizler de çocuğunuzun servisinin hangi güzergahları kullandığını ve okuluna ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

  • Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.

Servis aracı okula ulaştığında yine servis rehberi yardımıyla öğrenciler servisten indirilir. Günlük olarak genel merkeze yapılan raporlamalar karekod güvenlik sistemi kullanılır. Tüm öğrencilerin servisten indirildiğinden emin olunduktan sonra Sardur Turizm ulaşım müdürü tüm koltukları kontrol eder ve aracın arkasında bulunan QR güvenlik kodunu okutarak araç kontrolünü onaylar. Böylece Sardur Turizm genel merkezine günlük olarak rapor iletir. Aynı zamanda okul yöneticilerine rutin raporlamalar yaparak öğrencilerin güvenli bir şekilde okula ulaştırıldığını teyit etmiş oluruz.

Çocuğunuzun güvenliği bizim için her zaman en ön plandadır. Bunun için 3 çeşit sigorta sistemi ile olası bütün kötü durumların önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Bunların yanı sıra sizlerin de öğrencilerin aylık ücretlerini öderken güvende hissetmeniz için geliştirdiğimiz güvenli tahsilat sistemi ile ödediğiniz ücretin doğru yere ulaştığından emin olmanız ı sağlamaktayız.

Konfor:

Sardur Turizm olarak önceliklerimizin başında veli ve öğrenci memnuniyeti gelir. Sizlerin ve öğrencimizin istek ve arzularını düzenli olarak öğrenebilmek için belirli aralıklarla veli ve öğrenci memnuniyet anketleri uygularız. Böylece sizlerin isteklerinizin ışığında hizmetimizde her zaman yeniliklere yer veririz.

Öğrenci taşımacılığı ilkleri olan taşıma hizmeti ile çocuğunuzun güne konforlu ve güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışır. Eğitimli ve tecrübeli sürücüler ile öğrenciler güvenli bir şekilde yolculuklarına devam ederken, konforlu araçlarımız sayesinde arkadaşlarıyla eğlenceli sohbetler ederek okullarına ulaşırlar. Tüm kalite belgeleri ve A grubu belgeli taşıma hizmeti ile yolculukların her zaman rahat ve emniyetli bir şekilde sürmesi için çaba gösteririz.

Route optimizasyonu ile en efektif güzergahlar hesaplanarak, güzergah üzerinde öğrenci evleri sıraya konularak okula ulaşım için en kısa ve doğru yollar seçilir. Böylece öğrencileri mağdur etmeden ve okula geç kalmadan araçta minimum dolaşma süreleri ile çocuklarınızın en kısa sürede okula ulaştırılıp dönüşte de sizlere teslim edilmesini sağlarız.

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Size nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın. 24 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız. Ya da hemen bizi arayın

info@sardurturizm.com+90 212 809 01 30

Bize Yazın

Broşür

Broşürümüzü görüntüleyin. Bu yılki hizmetlerimiz ve firmamız hakkında çok ayrıntılı bilgi sağlıyoruz. Download PDF